architekt Jan Pavel Vlček

architektura
rodinných domů

návrhy interiérů

návrhy wellness

kolik stojí architekt

kontakt

nebojte se architekta

rekonstrukce historických objektů

Vztah k interiérům často připomíná vztah k jídlu. Hlavně mít plný talíř. Mnoho lidí zase považuje za hlavní, že si mají na co sednout. Někam postavit televizi, obvykle podle toho, kde na ni zbude místo. A pak někde cosi, na čem se vyspí. Tvrdí, že preferují funkčnost. No... A kanceláře? Jak vypadá ta Vaše? Židle, stůl, vázička s voděnkou a na stěně barvotisk pamatující ještě fotku Husáka? A všem je to JEDNO? Podle nás má interiér obrovský motivační potenciál. Zpříjemňuje život. Zjednodušuje děje. A neříkejte mi, že v chytře a trochu invenčně zařízené kanceláři, se Vám nebude lépe pracovat! A co Vaši klienti, jak oni se u Vás cítí?
Interiér rodinného domu Volduchy
návrh řešení bytu v Plzni
návrh interiérů hotelu Cristal Mariánské Lázně
řešení interiéru
řešení interiéru kanceláře
interiéry - koupelna
řešení interiéru bytu
návrh interiéru fitness
Občas vídám v televizi záběry z bytů našich spoluobčanů. A přestože respektuji nesmírně volné hranice krásna, bývá mně nejednou úzko. A není to o penězích, není to ani o stylu. Nakonec, jakýkoli styl, tam většinou chybí. Splácané věci dohromady, i z letmých a klamavých televizních záběrů je vidět, jak nepraktická volba tady zvítězila. Říkám si proč? Stačilo by přece málo. Na druhé straně – co když to těm lidem vyhovuje? Co když by to ani nechtěli jinak? Má smysl je přesvědčovat? Nemá. Ale někdy mě napadá: Co když ani netuší, že by stačilo tak málo???
A potom je zde druhá strana. Snad ještě smutnější. Nákladný interiér, všechno značkové kusy. Ale celek, škoda mluvit. To opravdu v té sumě peněz nezbyla relativní směšnost na poradu s někým, kdo tomu rozumí???
kompletní řešení interiérů centra ZČU v Nečtinech
návrh interiérů fitness Běhounek v Rokycanech
Roubenka ve Vejprtech
modernizace hotelu
interiéry bytu - pracovna
interiéry bytové jednotky