architekt Jan Pavel Vlček

architektura
rodinných domů

návrhy interiérů

návrhy wellness

kolik stojí architekt

kontakt

nebojte se architekta

rekonstrukce historických objektů

Architektura není o kráse! Zapomeňte na to. Architektura je výsostně praktická činnost. Estetické hodnoty jsou individuální. Dobrá architektura rodinného domu je ale taková, že se Vám v domě bude báječně bydlet. Ne první měsíc, ale i po několika létech. Proto nejprve dlouze nasloucháme, protože musíme pochopit Váš životní styl. Přemýšlíme s Vámi. Pokud dosud bydlíte v bytě, často míváte pocit, že stačí vše jenom zvětšit. Přidat místnost a tak řešíte, zda to bude mít 3+1 nebo kolik... Ale bydlení v rodinném domě hlavně změní Váš životní styl! Dobrý architekt není ten, který bude za Vás rozhodovat. Jsme ti, kteří dají Vašim představám a potřebám podobu. A prosím Vás, uvědomte si, dobrá architektura není drahá! Nakonec, přesvědčte se.  kolik stojí architekt
architektura 1
architektura 3
architektura 5
architektura 7
koncept domu 9
Nejdřív jsme s manželem nad plány trochu kroutili hlavou. Ne nad vzhledem a materiály, ale nad některými částmi našeho budoucího domu. Proč tady ten kumbál a proč tady, zabírá to přece spoustu místa! Máme kam dát kola, sáňky, nářadí, věci, nad kterými jsme v bytě nepřemýšleli. Vše funguje a vyhovuje. Vypadá to jako hloupost, ale Vámi navržený kout na žehlení je bezvadný a nemusím jako sousedka tahat prkno přes půl domu a strašit s ním v obýváku. Díky!
Jana H.
Teprve až po létech užívání našeho domu jsme ocenili „pořádné schodiště“… Nejdříve nám totiž připadalo, že zabírá spoustu místa.
Ing. Petr Š.
Věděli jsme přesně co od našeho domu očekáváme, jen jsme netušili jak to tam „účelně naskládat“ a navíc aby to hezky vypadalo.
Tohle je ono!
Jiří a Jana. F.
architektura 2
architektura 6
architektura 8
architektura 10
architektura 12